Študentská firma Alares je zaevidovaná v simulovanom obchodnom registri JA Slovensko, n.o. na základe Zmluvy o združení č. 063/2023-2024 pre školský rok 2023/2024.  Jej činnosť bude ukončená najneskôr  15.5.2024.

Študentská firma bola založená výhradne za účelom vzdelávania a je oprávnená predávať svoje produkty v obmedzenom rozsahu. Činnosť študentskej firmy nie je podnikateľskou činnosťou.

Viac informácií o vzdelávacom programe aplikovaná ekonómia získate na stránke JA Slovensko www.jaslovensko.sk alebo na stránke Obchodnej akadémie Neväzová 3 v Bratislave www.oanba.edupage.org v časti Piliere školy - aplikovaná ekonómia.

Vitajte v e-shope Alares

Sme študentská firma aplikovanej ekonómie pri Obchodnej akadémii na Nevädzovej 3 v Bratislave a zaoberáme sa výrobou a predajom šperkov a učebných pomôcok. 

Naše meno je Alares, čo po latinsky znamená krídla. Snažíme sa byť krídlami našej školy, prichádzať s novými nápadmi a byť unikátni. Naša firma sa skladá z dvanástich členov, z toho päť tvorí manažment a siedmi pracujú v rôznych oddeleniach. 

Šperky sme si vybrali preto, lebo náramky a náhrdelníky s  príveskami sú aktuálne v trende a my sa snažíme s ním ísť. Naše produkty vyrábame vlastnoručne a s vysokou precíznosťou. Zákazníkom nimi chceme dodať pocit jedinečnosti, spokojnosti a sebavedomia. Je to jednoduchý doplnok, ktorý dokáže Vašu krásu obohatiť a jednoducho zveľadiť. 

Dúfame, že aj Vy si v našej ponuke nájdete niečo, čo sa Vám zapáči, čím zároveň podporíte naše vzdelávanie v podnikateľskej oblasti.

 Tešíme sa na spoluprácu 💜